Pakistan

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Pakistan to państwo w Azji Południowej, leżące nad Morzem Arabskim. Jest to kraj, który ma do zaoferowania odwiedzającym himalajskie krajobrazy, pozostałości po Jedwabnym Szlaku oraz bogatą kulturę.

W trakcie podróży do Pakistanu warto zajrzeć do stolicy kraju – Islamabad. Pierwotnie stolicą było Karaczi, jednak została ona przeniesiona do Islamabad w latach 60. ubiegłego wieku. Głównymi atrakcjami tego miasta są: meczet Faisal, wzgórze Margalla, jezioro Rawal oraz park Pir Sohawa.

Równie ciekawe jest Karaczi, w którym warto zobaczyć jeden z największych meczetów w Azji, zespół pałacowo-ogrodowy Bagh-e-Dzinnah oraz grób Muhammada Ali Jinnaha. Jednym z najcenniejszych zabytków całego kraju są fort i ogrody Szalimar w Lahaur. Zabytki te znajdują się na liście UNESCO i są świadectwem okresu największej świetności cywilizacji Mogołów.

Podczas wyjazdu do Pakistanu warto także odwiedzić Dolinę Hunza, która słynie z jej długowiecznych mieszkańców oraz park archeologiczny Mohendżo Daro, czyli pozostałości miasta zbudowanego wyłącznie z suszonej cegły.

Pakistan to niezwykły kraj pełen gościnnych mieszkańców, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Pakistanu z naszym biurem podróży!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h