Peru

Peru jest państwem w Ameryce Południowej, położonym nad Oceanem Spokojnym. Jest to trzeci co do wielkości kraj na tym kontynencie, zaraz po Argentynie i Brazylii. Peru ujmuje wszystkich niesamowitymi miastami Inków, tropikalną dżunglą oraz niezwykłymi krajobrazami.

Największymi atrakcjami Limy, stolicy Peru, są: Plaza de Armas, Pałac Arcybiskupa, Pałac Gubernatora, kościół św. Dominika oraz klasztor św. Franciszka. W trakcie wyjazdu do Peru należy zobaczyć największą atrakcję kraju, czyli Machu Picchu. Jest to zabytkowe sanktuarium Inków, które położone jest w sercu tropikalnego lasu.

Będąc w Peru warto zobaczyć również jezioro Titcaca, będące najwyżej położonym jeziorem żeglownym świata. Peru to także państwo, które kojarzy się z miastem Cuzco, stanowiskiem archeologicznym Chavin z listy UNESCO oraz parkiem narodowym Manú, który zamieszkiwany jest przez pancerniki i jaguary.

Jak widać, Peru to kraj pełen wyjątkowych atrakcji, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Peru z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h