Peru

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Peru jest państwem w Ameryce Południowej, położonym nad Oceanem Spokojnym. Jest to trzeci co do wielkości kraj na tym kontynencie, zaraz po Argentynie i Brazylii. Peru ujmuje wszystkich niesamowitymi miastami Inków, tropikalną dżunglą oraz niezwykłymi krajobrazami.

Największymi atrakcjami Limy, stolicy Peru, są: Plaza de Armas, Pałac Arcybiskupa, Pałac Gubernatora, kościół św. Dominika oraz klasztor św. Franciszka. W trakcie wyjazdu do Peru należy zobaczyć największą atrakcję kraju, czyli Machu Picchu. Jest to zabytkowe sanktuarium Inków, które położone jest w sercu tropikalnego lasu.

Będąc w Peru warto zobaczyć również jezioro Titcaca, będące najwyżej położonym jeziorem żeglownym świata. Peru to także państwo, które kojarzy się z miastem Cuzco, stanowiskiem archeologicznym Chavin z listy UNESCO oraz parkiem narodowym Manú, który zamieszkiwany jest przez pancerniki i jaguary.

Jak widać, Peru to kraj pełen wyjątkowych atrakcji, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Peru z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h