Meksyk

Meksyk jest państwem w Ameryce Północnej, które leży nad Oceanem Spokojnym i Morzem Karaibskim. Kraj ten na całym świecie słynie z Półwyspu Jukatan, prekolumbijskich miast, piramid, smacznej kuchni oraz muzyki granej przez mariachi. To również miejsce kojarzące się z pięknymi, piaszczystymi plażami, jak tymi w Cancun i Acapulco.

W trakcie podróży do Meksyku trzeba również odwiedzić jego stolicę – Mexico City. Na miejscu można zobaczyć: Park Chapultepec, ruiny świątyni Templo Mayor, a także Muzeum Fridy Kahlo. Meksyk jest również idealnym miejscem dla wszystkich miłośników przyrody. Na miejscu warto zobaczyć: wulkan El Pinacate, rezerwat motyli królewskich, rezerwat El Vizcaino zamieszkiwany przez foki, uchatki oraz słonie morskie, a także lasy tropikalne w rezerwacie Sian Ka’an.

Jedną z największych atrakcji Meksyku są pozostałości po cywilizacji Majów i Azteków. Warto odwiedzić: sanktuarium Majów w Palenque, święte miasto Teotihuacán, prekolumbijskie miasta Chichén-Itzá i Uxmal. Innym ciekawym miejscem jest region Tequila, na terenie którego znajdują się uprawy agawy i zabytkowe zakłady przetwórcze.

Jak widać Meksyk jest niesamowitym miejscem, pełnym niezwykłych atrakcji. Jeśli więc chcecie go poznać, to zapraszamy na wyjazd do Meksyku z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
  Zobacz wpisy na naszym blogu:

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h