Ekwador i Wyspy Galapagos

Ekwador to państwo położone w Ameryce Południowej. Jego nazwa związana jest z równikowym położeniem, ponieważ ecuador po hiszpańsku oznacza właśnie równik. Kraj ten przyciąga turystów ośnieżonymi szczytami Andów, lasami tropikalnymi i niesamowitym światem indiańskich społeczności.

Podczas podróży do Ekwadoru warto także odwiedzić niezwykłe Wyspy Galapagos. Archipelag słynie przede wszystkim z żółwi, jednak na miejscu czeka na turystów także krystalicznie czysta woda i idealne warunki do nurkowania oko w oko z lwami morskimi.

Będąc w Ekwadorze warto zajrzeć do wpisanej na listę UNESCO stolicy kraju – Quito. Na miejscu można zobaczyć wiele zabytków architektury kolonialnej, a wśród nich m.in.: klasztor San Francisco i kościół La Compaia.

Ekwador jest fascynującym krajem, więc jeśli chcecie go odwiedzić, to wybierzcie się z naszym biurem w niesamowitą wyprawę do Ekwadoru!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h