Etiopia

Etiopia to kraj leżący w Afryce Wschodniej, który znany jest wszystkim jako ojczyzna kawy. Jedną z największych atrakcji tego kraju jest Lalibela, czyli miasto, w którym znajdują się kościoły wykute w skale. Etiopia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom przyrody, gdyż jej tereny zamieszkiwane są przez gatunków tropikalnych zwierząt, np. lwy, słonie, nosorożce i hipopotamy.

Będąc w Etiopii warto także odwiedzić Addis Abeba – stolicę kraju i centrum życia kulturalnego. Największymi atrakcjami miasta są: Merkato – największy bazar Wschodniej Afryki oraz szkielet pierwszego człowieka – Lucy. Niedaleko stolicy leży Harar, będące jednym z czterech świętych miast islamu.

Etiopia to również prawdziwy raj dla miłośników pieszych wędrówek. Doskonałym miejscem na trekking są Góry Siemen. Podczas podróży do Etiopii warto również zwiedzić zespół jaskiń Sof Omar, przez które przepływają podziemne rzeki łączące ze sobą system podziemnych jam i korytarzy.

Etiopia jest krajem pełnym niezwykłych atrakcji, więc jeśli chcecie go odwiedzić, to zapraszamy na wyjazd do Etiopii z naszym biurem podróży

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h