Brazylia

Brazylia jest największym krajem leżącym w Ameryce Południowej. To miejsce słynie na całym świecie głównie z karnawału w Rio, samby oraz aromatycznej kawy. Brazylia niektórym kojarzy się również z amazońską dżunglą, dorzeczem Amazonki, zabytkowym centrum miasta Sao Luis oraz Wodospadem Iguazu.

Będąc w Brazylii warto odwiedzić wpisaną na listę UNESCO Brasílię – stolicę kraju. Na miejscu warto odwiedzić Plac Trzech Potęg, Katedrę Metropolitarną oraz pałac prezydencki. Miastem, do którego przyjeżdża najwięcej turystów jest Rio de Janeiro, gdzie warto wypocząć na słynnej plaży Copacabana, a także wspiąć się na Górę Corcovado, na której znajduje się słynny pomnik Chrystusa Odkupiciela. Interesującym miastem, które przyciąga odwiedzających jest również Sao Paulo, gdzie warto zobaczyć Muzeum Piłki Nożnej, Muzeum Sztuki Pinacoteca, park Ibirapuera, katedrę oraz targ miejski.

Brazylia to kraj pełen egzotycznej natury, niesamowitych atrakcji i gościnnych mieszkańców. Jeśli więc chcecie odwiedzić to niezwykłe miejsce, to wybierzcie się z naszym biurem w fascynującą podróż do

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h