Nowa Zelandia

Nowa Zelandia jest państwem wyspiarskim, położonym na Pacyfiku. Kraj ten przyciąga turystów niezwykłą fauną oraz bogatą roślinnością. Nowa Zelandia jest także jedynym krajem na świecie, w którym żyją ptaki kiwi. Część turystów kojarzy również ten kraj z serią filmów Władca Pierścieni, której scenografię tworzyły krajobrazy właśnie Nowej Zelandii.

Będąc w Nowej Zelandii należy zobaczyć Park Narodowy Tongarino, który jest drugim najstarszym parkiem narodowym świata. Na terytorium parku znajdują się wulkany i niesamowite krajobrazy, a dodatkowo park został wpisany na listę UNESCO.

Największymi atrakcjami Wellington, stolicy Nowej Zelandii są: katedra św. Pawła, budynki parlamentu,oraz muzeum Te Papa Tongarewa, prezentujące bogate zbiory sztuki Maorysów. Ciekawostką jest, że Wellington jest najdalej wysuniętą na południe stolicą na świecie.

W trakcie wyjazdu do Nowej Zelandii warto także zobaczyć Auckland oraz Jezioro Frying Pan, które jest największym na świecie gorącym źródłem. Jezioro w swoim najgłębszym punkcie osiąga temperaturę 200 stopni. Nowa Zelandia to również miejsce kojarzone z rezerwatem przyrody Te Wahipounamu z listy UNESCO oraz Lodowcem Tasmana.

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h