Nowa Zelandia

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Nowa Zelandia jest państwem wyspiarskim, położonym na Pacyfiku. Kraj ten przyciąga turystów niezwykłą fauną oraz bogatą roślinnością. Nowa Zelandia jest także jedynym krajem na świecie, w którym żyją ptaki kiwi. Część turystów kojarzy również ten kraj z serią filmów Władca Pierścieni, której scenografię tworzyły krajobrazy właśnie Nowej Zelandii.

Będąc w Nowej Zelandii należy zobaczyć Park Narodowy Tongarino, który jest drugim najstarszym parkiem narodowym świata. Na terytorium parku znajdują się wulkany i niesamowite krajobrazy, a dodatkowo park został wpisany na listę UNESCO.

Największymi atrakcjami Wellington, stolicy Nowej Zelandii są: katedra św. Pawła, budynki parlamentu,oraz muzeum Te Papa Tongarewa, prezentujące bogate zbiory sztuki Maorysów. Ciekawostką jest, że Wellington jest najdalej wysuniętą na południe stolicą na świecie.

W trakcie wyjazdu do Nowej Zelandii warto także zobaczyć Auckland oraz Jezioro Frying Pan, które jest największym na świecie gorącym źródłem. Jezioro w swoim najgłębszym punkcie osiąga temperaturę 200 stopni. Nowa Zelandia to również miejsce kojarzone z rezerwatem przyrody Te Wahipounamu z listy UNESCO oraz Lodowcem Tasmana.

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h