Sudan

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Sudan to kraj położony w Afryce nad Morzem Czerwonym, który jest jednym z największych krajów na tym kontynencie. Jest to miejsce jeszcze niezbadane przez turystów, w którym można zobaczyć wiele niesamowitych atrakcji.

Podczas podróży do Sudanu warto zobaczyć Chartum – stolicę kraju. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest Park Narodowy Dindar. Na jego obszarze występuje afrykańska sawanna, w której żyje mnóstwo lwów, słoni i antylop.

Na miejscu warto zobaczyć największą pustynię świata – Saharę, znajdującą się w północnej części kraju. Warto również odwiedzić miejscowość Port Sudan, gdzie na wszystkich miłośników nurkowania czekają najlepsze rafy koralowe Morza Czerwonego. Innym ciekawym miejscem jest stanowisko archeologiczne w Meroe.

Sudan jest niesamowitym krajem, pełnym niezwykłych atrakcji, więc jeśli chcecie go odwiedzić, to zapraszamy na wyjazd do Sudanu z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h