Sudan

Sudan to kraj położony w Afryce nad Morzem Czerwonym, który jest jednym z największych krajów na tym kontynencie. Jest to miejsce jeszcze niezbadane przez turystów, w którym można zobaczyć wiele niesamowitych atrakcji.

Podczas podróży do Sudanu warto zobaczyć Chartum – stolicę kraju. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest Park Narodowy Dindar. Na jego obszarze występuje afrykańska sawanna, w której żyje mnóstwo lwów, słoni i antylop.

Na miejscu warto zobaczyć największą pustynię świata – Saharę, znajdującą się w północnej części kraju. Warto również odwiedzić miejscowość Port Sudan, gdzie na wszystkich miłośników nurkowania czekają najlepsze rafy koralowe Morza Czerwonego. Innym ciekawym miejscem jest stanowisko archeologiczne w Meroe.

Sudan jest niesamowitym krajem, pełnym niezwykłych atrakcji, więc jeśli chcecie go odwiedzić, to zapraszamy na wyjazd do Sudanu z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h