Urugwaj

Urugwaj jest niewielkim państwem, które zostało przyćmione przez potężnych sąsiadów: Brazylię i Argentynę. A niesłusznie, ponieważ łagodny klimat, dzika przyroda i kolonialne zabytki to największe atrakcje Urugwaju. Warto dodać, że po Portugalczykach, którzy skolonizowali Urugwaj, zostały ślady widoczne w wielu zakątkach kraju.

Będąc w Urugwaju warto zobaczyć Montevideo – stolicę i ośrodek życia kulturalnego. Na miejscu warto zobaczyć: główny plac miasta Independencia, liczne teatry i kluby, ratusz miejski – Palacio Salvo, stare miasto La Ciudad Vieja oraz Muzeum Karnawału.

W sąsiedztwie stolicy mieści się słynny w całym kraju kurort wypoczynkowy Punta del Este. Miejsce to przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kąpieli słonecznych i piaszczystych plaż położonych tuż nad oceanem, jak na przykład słynna plaża La Barra.

Podróż do Urugwaju to również okazja, aby zobaczyć najstarsze miasto kraju – Colonia del Sacramento. Jest to jedno z najpiękniejszych kolonialnych miasteczek w całej Ameryce Południowej, które zostało wyróżnione wpisem na listę UNESCO. Na miejscu warto zobaczyć: ruiny klasztoru św. Franciszka, katedrę Najświętszej Marii Panny, arenę walki byków Real de San Carlos oraz port.

Urugwaj to kraj pełen niezwykłych atrakcji, dlatego już dziś zapraszamy na wyprawę do Urugwaju z naszym biurem podróży

Warto wiedzieć

Dokumenty wjazdowe/wizy

Obywatele RP wjeżdżają do Urugwaju na podstawie ważnego paszportu (min. 6 miesięcy od daty planowanego powrotu).

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h