Laos

Laos to kraj w Azji Południowo-Wschodniej, który wciąż pozostaje nieodkryty przez turystów. To również państwo, które jako jedyne na Półwyspie Indochińskim pozbawione jest dostępu do morza. Laos jest idealnym miejscem dla miłośników egzotycznej przyrody oraz gościnnych i uśmiechniętych mieszkańców.

Podczas podróży do Laosu warto odwiedzić wpisane na listę UNESCO miasto Luang Prabang. Jest to dawna stolica kraju, w której niegdyś znajdowało się ponad 60 świątyń buddyjskich. Mniej ciekawa jest obecna stolica – Wientian, w której jednak warto zobaczyć Bramę Patuxai, a także świątynie: Wat That Luang oraz Wat Sisaket.

W trakcie wyjazdu do Laosu  warto również zobaczyć Champasak, czyli znajdujący się na liście UNESCO zespół świątyń związanych z królestwem Khmerów. Warto również odwiedzić Równinę Dzbanów, Jaskinię Konglo oraz Bolaven Plateau, czyli płaskowyż słynący z plantacji kawy i herbaty.

Laos to niezwykły kraj pełen atrakcji i pogodnych mieszkańców, więc jeśli chcecie go zobaczyć, to zapraszamy na wyjazd do Laosu z naszym biurem!

Warto wiedzieć

Dokumenty wjazdowe/wizy

Wjazd do Laosu na podstawie ważnej wizy. Jeśli zdecydują się Państwo na wyjazd nasze biuro zajmie się wszelkimi formalnościami.

Religia

W Laosie ponad 60% mieszkańców wyznaje buddyzm. Pozostali w większości wyznają tradycyjne religie plemienne.

Waluta/Płatności

Walutą jest Kip Laotański. Wyjeżdżając tam najlepiej jednak zabrać dolary i wymienić na miejscu.

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h