Mongolia

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Mongolia jest jednym z największych krajów położonych w Azji. Na jej terenie znajduje się Pustynia Gobi, która zamieszkiwana jet przez rzadkie gatunki zwierząt, wśród których można na przykład wymienić niedźwiedzie himalajskie, świstaki himalajskie, konie Przewalskiego oraz baktriany. W trakcie jej odkrywania, z pewnością warto także zobaczyć wyżyny i góry Ałtaj znajdujące się w północnej części kraju.

Będąc w Mongolii warto także odwiedzić Ułan Bator – stolicę kraju i centrum życia gospodarczego. Do największych atrakcji miasta należą: buddyjski klasztor Gandan oraz pałac zimowy Bogdo-Gegena.

Warto także zajrzeć do Karakorum – historycznej stolicy państwa założonego przez Czyngis Chana. Na miejscu warto zobaczyć jeden z najstarszych klasztorów lamajskich – Erdenedzuu chijd. Innymi ciekawymi atrakcjami są: park narodowy Gorchi-Tereldż, góry Chentej, a także wpisana na listę UNESCO dolina rzeki Orchon.

Jak widać, Mongolia jest niesamowitym krajem, pełnym niezwykłych atrakcji, przyrody i gościnnych mieszkańców, więc jeśli chcecie ją poznać, to zapraszamy na podróż do Mongolii z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
  Zobacz wpisy na naszym blogu:

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h