O nas

Nie jesteśmy zwykłym biurem podróży

Marka Czajka Travel została założona w 2011 roku przez Joannę Biernacką, która pod nazwą Czajka Travel Joanna Biernacka działała w latach 2011-2019. W związku z rozwojem, zmianami organizacyjnymi oraz wyjściem na rynek międzynarodowy marka Czajka Travel zmieniła się w Vanellus Travel („vanellus” po łacinie „czajka”). Obecnie administratorem marki Vanellus Travel oraz strony www.czajka.travel.pl jest Globzon Travel Sp. zoo sp k., który prowadzi działalność agenta turystycznego.

Do działania motywuje nas paląca potrzeba eksplorowania, poznawania, przeżywania… Jesteśmy zakochani w podróżowaniu. Jesteśmy też doświadczonymi podróżnikami, z którymi czekają Cię niezapomniane wrażenia. Naszą przygodę z turystyką rozpoczęliśmy kilka lat temu i od tej pory zorganizowaliśmy niezapomniane podróże setkom osób.

15

lat doświadczenia
w turystyce

Gwarantujemy przygodę życia

Każdy tak mówi? No dobrze. W takim razie wyobraź sobie, że zamiast na plażę pełną turystów wyruszasz w podróż, która wiedzie przez monumentalne góry, pustynie, jeziora, lodowce… Że docierasz do miejsc, w których przeciętny turysta nigdy się nie zjawił. Że zamiast wieczoru w hotelowym barze czeka na Ciebie kolacja z Gruzinami, podziwianie zachodu słońca z  Jordańczykami czy salsa do białego rana z Kubańczykami. Że nawet jeżeli będziesz w popularnym, turystycznym miejscu poznasz jego „inną” stronę.

ponad 5000

zadowolonych turystów

O sukcesie wyjazdów decydują ludzie

Nasza oferta to coś więcej niż program, ciekawe miejsca i piękne widoki. To również ludzie, którzy sprawiają, że wyprawy zyskują wyjątkowy smak. U nas spotkasz wyłącznie pozytywnie zakręconych pasjonatów. Z Polski i z każdego zakątka świata: gruzińskiego Rambo, wielojęzycznego bakijczyka, pełnego energii Kubańczyka czy uśmiechniętego Meksykanina. To oni zabiorą Cię w podróż, o której nigdy nie będziesz chciał zapomnieć.

96

odwiedzonych
krajów

Mamy jasną wizję działania

Chcemy pokazywać ludziom, że Europa Zachodnia i Południowa nie są jedynymi miejscami, do których warto podróżować. Że istnieje alternatywa dla powtarzalnych ofert popularnych biur podróży. Chcemy, by nasi klienci poznawali dany kraj takim, jakim jest naprawdę, z bliska i wszystkimi zmysłami. Aby ich podróż nie kończyła się na murach hotelu, plaży i najbliższych bazarach…

Milion

planów na przyszłość

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h