O nas

Nie jesteśmy zwykłym biurem podróży

Do działania motywuje nas paląca potrzeba eksplorowania, poznawania, przeżywania… Jesteśmy zakochani w podróżowaniu. Jesteśmy też doświadczonymi podróżnikami, z którymi czekają Cię niezapomniane wrażenia. Naszą przygodę z turystyką rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu i od tej pory zorganizowaliśmy niezapomniane podróże setkom osób.

15

lat doświadczenia
w turystyce

Gwarantujemy przygodę życia

Każdy tak mówi? No dobrze. W takim razie wyobraź sobie, że zamiast na plażę pełną turystów wyruszasz w podróż, która wiedzie przez monumentalne góry, pustynie, jeziora, lodowce… Że docierasz do miejsc, w których przeciętny turysta nigdy się nie zjawił. Że zamiast wieczoru w hotelowym barze czeka na Ciebie kolacja z Gruzinami, podziwianie zachodu słońca z  Jordańczykami czy salsa do białego rana z Kubańczykami. Że nawet jeżeli będziesz w popularnym, turystycznym miejscu poznasz jego „inną” stronę.

ponad 5000

zadowolonych turystów

O sukcesie wyjazdów decydują ludzie

Nasza oferta to coś więcej niż program, ciekawe miejsca i piękne widoki. To również ludzie, którzy sprawiają, że wyprawy zyskują wyjątkowy smak. U nas spotkasz wyłącznie pozytywnie zakręconych pasjonatów. Z Polski i z każdego zakątka świata: gruzińskiego Rambo, wielojęzycznego bakijczyka, pełnego energii Kubańczyka czy uśmiechniętego Meksykanina. To oni zabiorą Cię w podróż, o której nigdy nie będziesz chciał zapomnieć.

96

odwiedzonych
krajów

Mamy jasną wizję działania

Chcemy pokazywać ludziom, że Europa Zachodnia i Południowa nie są jedynymi miejscami, do których warto podróżować. Że istnieje alternatywa dla powtarzalnych ofert popularnych biur podróży. Chcemy, by nasi klienci poznawali dany kraj takim, jakim jest naprawdę, z bliska i wszystkimi zmysłami. Aby ich podróż nie kończyła się na murach hotelu, plaży i najbliższych bazarach…

Milion

planów na przyszłość

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h