Argentyna

Argentyna to kraj położony w Ameryce Południowej, który chyba wszystkim kojarzy się z tangiem. Jest to drugie pod względem wielkości państwo w Ameryce Południowej, które ma turystom wiele do zaoferowania.

Argentyna kojarzona jest również z trawiastą pampą, zamieszkującymi ją gauchami – pastrzami bydła oraz słynną Ziemią Ognistą.

Jednym z najciekawszych miejsc w całej Argentynie są położone na granicy z Brazylią, niezwykle widowiskowe Wodospady Iguazu. Wodospady otoczone są przez tropikalny las, który zamieszkiwany jest przez kilka tysięcy gatunków roślin i zwierząt.

Stolicą kraju jest tętniące życiem Buenos Aires, które przyciąga życiem nocnym, rozmaitością oraz niesamowitym, argentyńskim klimatem. W zachodniej części Argentyny położona jest Aconcagua, będąca najwyższym szczytem Andów, a także Ameryki Południowej.

Równie ciekawym miejscem jest położona na południu kraju Patagonia. Na jej obszarze możemy podziwiać jeziora, lodowiec Petito Moreno, pingwiny, wieloryby, a także wpisany na listę UNESCO Park Narodowy Los Glaciares.

Jak widać, Argentyna to kraj pełen niesamowitych atrakcji, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Argentyny z naszym biurem podróży!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Warto wiedzieć

  Dokumenty wjazdowe/wizy

  Obywatele RP wjeżdżają do Argentyny na podstawie ważnego paszportu (min. 6 miesięcy od daty planowanego powrotu).

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h