Boliwia

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Boliwia jest jednym z najmniej rozwiniętych państw leżących w Ameryce Południowej. Jako jeden z dwóch krajów na tym kontynencie pozbawiona jest dostępu do morza. W Boliwii nie znajdziemy tłumu turystów, więc jest to idealne miejsce dla miłośników wypraw poza utartymi szlakami.

Wielbicielom wspinaczki z pewnością do gustu przypadnie najwyższy szczyt kraju – Sajama, wznoszący się na wysokość 6520 m.n.p.m. Jednakże to również idealne miejsce dla miłośników terenów nizinnych. Będąc w Boliwii warto zobaczyć jezioro Titicaca, które przez lokalnych mieszkańców postrzegane jest za miejsce święte. Na połowie powierzchni tego państwa leżą tropikalne lasy, w których mieszka wiele gatunków dzikich zwierząt.

Wyprawa do Boliwii to także okazja, aby poczuć klimat społeczności indiańskich oraz możliwość zobaczenia licznych zabytków związanych z kulturami prekolumbijskimi, jak na przykład Fort Samaipata, czy też miasto Tiwanaku.

Jak widać Boliwia jest niesamowitym miejscem, pełnym niezwykłych atrakcji. Jeśli więc chcecie ją odwiedzić, to zapraszamy na wyjazd do Boliwii z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h