Wenezuela

Wenezuela to kraj leżący w Ameryce Południowej, który przyciąga turystów niezwykłą różnorodnością. Na jej terenie można spotkać zarówno ośnieżone szczyty Andów, sawannę, jak i tropikalne lasy Amazonii oraz niesamowitą deltę rzeki Orinoko.

Podróż do Wenezueli to okazja, aby wodospad Salto del Angel, który jest najwyższym wodospadem na świecie. Mierzy on aż 979 m wysokości i znajduje się na terenie wpisanego na listę UNESCO Parku Narodowego Canaima.

Będąc w Wenezueli warto także odwiedzić wpisaną na listę UNESCO stolicę kraju – Caracas. Na miejscu warto przede wszystkim zobaczyć: katedrę, kościół San Francisco oraz pałace: Miraflores i Casa Amarilla.

Jak widać, Wenezuela to kraj pełen wyjątkowych atrakcji, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Wenezuelii z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h