Rosja

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Federacja Rosyjska to największy powierzchniowo kraj na świecie, przez który przebiega aż 11 stref czasowych. Jest to państwo wielu kontrastów, w tym i tych pogodowych – temperatury na Syberii wynoszą nawet -50 stopni, podczas gdy nad Morzem Czarnym panują podzwrotnikowe tropiki. Kontrasty widać również i w krajobrazie. W Rosji można spotkać zarówno tereny nizinne, jak i rozległe łańcuchy górskie.

Podczas podróży do Rosji warto odwiedzić stolicę i największe miasto tego mocarstwa – Moskwę. Głównymi atrakcjami stolicy są Kreml i Plac Czerwony, które zostały wpisane na listę UNESCO. Warto także zobaczyć Cerkiew Wasyla Błogosławionego, Teatr Bolszoj oraz Mauzoleum Lenina.

Na wszystkich miłośników natury w Rosji czeka wiele atrakcji. Zwiedzając Rosję mamy możliwość zobaczyć wulkany Kamczatki, perłę Syberii, czyli Jezioro Bajkał oraz góry Ałtaj, Kaukaz i Ural.

Równie ciekawe jest miasto Sankt Petersburg, w którym warto zobaczyć: Pałac Zimowy, Ermitaż, Peterhof, budynek Admiralicji oraz wybrać się na spacer słynnym Newskim Prospektem. Petersburg często określany jest Wenecją Północy za sprawą licznych kanałów i ponad 400 mostów, które przecinają miasto.

Rosja to niezwykły, pełen atrakcji kraj naszych sąsiadów, więc jeśli chcecie go zobaczyć, to zapraszamy na wyjazd do Rosji z naszym biurem podróży!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h