Rosja

Federacja Rosyjska to największy powierzchniowo kraj na świecie, przez który przebiega aż 11 stref czasowych. Jest to państwo wielu kontrastów, w tym i tych pogodowych – temperatury na Syberii wynoszą nawet -50 stopni, podczas gdy nad Morzem Czarnym panują podzwrotnikowe tropiki. Kontrasty widać również i w krajobrazie. W Rosji można spotkać zarówno tereny nizinne, jak i rozległe łańcuchy górskie.

Podczas podróży do Rosji warto odwiedzić stolicę i największe miasto tego mocarstwa – Moskwę. Głównymi atrakcjami stolicy są Kreml i Plac Czerwony, które zostały wpisane na listę UNESCO. Warto także zobaczyć Cerkiew Wasyla Błogosławionego, Teatr Bolszoj oraz Mauzoleum Lenina.

Na wszystkich miłośników natury w Rosji czeka wiele atrakcji. Zwiedzając Rosję mamy możliwość zobaczyć wulkany Kamczatki, perłę Syberii, czyli Jezioro Bajkał oraz góry Ałtaj, Kaukaz i Ural.

Równie ciekawe jest miasto Sankt Petersburg, w którym warto zobaczyć: Pałac Zimowy, Ermitaż, Peterhof, budynek Admiralicji oraz wybrać się na spacer słynnym Newskim Prospektem. Petersburg często określany jest Wenecją Północy za sprawą licznych kanałów i ponad 400 mostów, które przecinają miasto.

Rosja to niezwykły, pełen atrakcji kraj naszych sąsiadów, więc jeśli chcecie go zobaczyć, to zapraszamy na wyjazd do Rosji z naszym biurem podróży!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h