Bangladesz

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Bangladesz jest małym krajem leżącym w Azji, nad Oceanem Indyjski. Jest to miejsce jeszcze niezbadane przez turystów, w którym można zobaczyć tajemnicze zabytki i niesamowite krajobrazy.

Będąc w Bangladeszu warto zobaczyć wpisane na listę UNESCO miasto Bagherhat, będące jedną z najcenniejszych atrakcji tego kraju. Na miejscu znajduje się imponująca liczba meczetów, zbudowanych w większości z cegły. Warto także zaglądnąć do miejscowości Paharpur, gdzie mieszczą się ruiny buddyjskiego klasztoru. Równie ciekawa jest miejscowość Cox’s Bazar, w której można wypocząć na jednej z najdłuższych plaż świata, ciągnącej się przez ponad 120 kilometrów.

Stolicą kraju jest Dhaka, której najbardziej znanymi atrakcjami są: pałac Bara Katra, warownia Lalbagh, hinduistyczna świątynia Dhakeśwari oraz pałac Hussaini Dalan. Podczas wizyty w Bangladeszu warto również zwiedzić malowniczą wyspę St. Martin, jezioro Foy oraz region Sundarban, na terenie którego rosną jedne z największych na świecie lasów namorzynowych.

Bangladesz jest krajem pełnym niesamowitych atrakcji, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Bangladeszu z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h