Kenia

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Kenia to kraj w Afryce Wschodniej, leżący nad Oceanem Indyjskim. Miejsce to przyciąga turystów głównie egzotyczną przyrodą, krystalicznymi wodami oceanu oraz doskonałymi warunkami do nurkowania wśród raf koralowych.

Największą atrakcją tego państwa są parki narodowe. W najważniejszych z nich –  Tsavo i Amboseli – żyją zwierzęta charakterystyczne dla afrykańskiej sawanny: słonie, nosorożce, żyrafy, zebry, lwy oraz antylopy. Kenijskie parki narodowe i rezerwaty przyrody są idealnymi miejscami safari, w trakcie których turyści poznać potęgę afrykańskiej flory i fauny.

Kenia jest idealnym miejscem na kąpiele słoneczne, nurkowanie i sporty wodne. Będąc w Kenii warto także zobaczyć Jezioro Turkana, będące największym słonowodnym jeziorem w Afryce oraz odwiedzić Mombasę – ważny port kenijski oraz Nairobi – stolicę kraju.

Jeśli chcecie poznać Kenię, czyli kraj pełen egzotycznej natury, to wybierzcie się z naszym biurem na fascynującą wyprawę do Kenii!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h