Panama

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Panama to kraj leżący w Ameryce Środkowej, który chyba wszystkim kojarzy się z Kanałem Panamskim oraz kapeluszami o tej samej nazwie. Warto od razu dodać, że mimo swojej nazwy, kapelusze te pochodzą z Ekwadoru i tam też są wytwarzane. Panama przyciąga turystów niezwykłymi wulkanicznymi szczytami, pięknymi lasami tropikalnymi oraz bogatymi rafami koralowymi.

Będąc na miejscu warto także odwiedzić Panamę – stolicę kraju i centrum życia gospodarczego. Miasto jest ważnym portem położonym nad Oceanem Spokojnym, a jego największymi atrakcjami są: katedra z 1619 roku, barokowy kościół La Merced, Casco Viejo, a także Pałac Prezydencki.

W trakcie odkrywania Panamy z pewnością warto także zobaczyć: Park Narodowy Darien zamieszkiwany przez dwa plemiona indiańskie oraz rezerwat La Amistad, które jest jedynym miejscem w tej części świata, w którym występują ślady czwartorzędowych zlodowaceń.

Panama jest niesamowitym krajem, pełnym niezwykłych atrakcji, więc jeśli chcecie ją zwiedzić, to zapraszamy na podróż do Panamy z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h