Panama

Panama to kraj leżący w Ameryce Środkowej, który chyba wszystkim kojarzy się z Kanałem Panamskim oraz kapeluszami o tej samej nazwie. Warto od razu dodać, że mimo swojej nazwy, kapelusze te pochodzą z Ekwadoru i tam też są wytwarzane. Panama przyciąga turystów niezwykłymi wulkanicznymi szczytami, pięknymi lasami tropikalnymi oraz bogatymi rafami koralowymi.

Będąc na miejscu warto także odwiedzić Panamę – stolicę kraju i centrum życia gospodarczego. Miasto jest ważnym portem położonym nad Oceanem Spokojnym, a jego największymi atrakcjami są: katedra z 1619 roku, barokowy kościół La Merced, Casco Viejo, a także Pałac Prezydencki.

W trakcie odkrywania Panamy z pewnością warto także zobaczyć: Park Narodowy Darien zamieszkiwany przez dwa plemiona indiańskie oraz rezerwat La Amistad, które jest jedynym miejscem w tej części świata, w którym występują ślady czwartorzędowych zlodowaceń.

Panama jest niesamowitym krajem, pełnym niezwykłych atrakcji, więc jeśli chcecie ją zwiedzić, to zapraszamy na podróż do Panamy z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h