Włochy

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Włochy to jedno z państw Europy Południowej. Kraj ten leży na Półwyspie Apenińskim i sąsiaduje między innymi z Francją, Szwajcarią czy Słowenią. Językiem urzędowym jest język włoski, a stolicą (i jednocześnie największym miastem) jest Rzym. To właśnie w stolicy znajdują się jedne z najsłynniejszych włoskich zabytków: Koloseum, liczne bazyliki czy Forum Romanum. Inne duże miasta to choćby Mediolan czy Neapol. Dzięki swojemu położeniu Włochy to dobre miejsce nie tylko na zwiedzanie, ale i na odpoczynek – przepiękne plaże i bajeczne zatoki zdecydowanie zachwycają.

Planując podróż do Włoch warto pamiętać, że kraj ten to nie tylko duże, znane miasta. To również przepięknie położone małe miasta i miasteczka, w których panuje niesamowita atmosfera. Dzięki ich zwiedzaniu możemy poznać kraj od podszewki poprzez liczne spotkania z uśmiechniętymi Włochami czy delektowanie się ich specjałami. A jeśli mowa o przysmakach, to nie sposób zapomnieć, że włoska kuchnia należy do jednych z najpyszniejszych kuchni świata. Dania kuchni włoskiej są bardzo różnorodne i zależą od regionu. Na stołach najczęściej królują dania mączne, rybne czy mięsne, jako dodatki często podaje się sery i wino. No i oczywiście włoskie desery, które zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h