Zanzibar

Zanzibar to malowniczy zakątek leżący na Oceanie Indyjskim. Jest to archipelag wysp położonych na terytorium Tanzanii. Miejsce to przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom egzotycznej natury i wspaniałych krajobrazów. Zanzibar w niektórych kręgach określany jest mianem Wysp Przypraw, ponieważ na jego terenie mieści się wiele plantacji kardamonu, goździków, cynamonu, pieprzu i gałki muszkatołowe.

Za symbol wysp można również uznać rafy koralowe i piaszczyste plaże. Szczególnie znane są plaże Kendwa, Nungwi i Kiwengwa, które uchodzą za najpiękniejsze na świecie. Wyprawa na Zanzibar to także świetna okazja do nurkowania wśród najpiękniejszych raf koralowych na świecie.

Będąc na Zanzibarze warto zobaczyć tamtejsze lasy namorzynowe w Zatoce Menai oraz żółwie na wyspie Prison Island. W trakcie podróży nie sposób pominąć Stone Town, czyli najstarszej dzielnicy w stolicy archipelagu. Miejsce to znane jest za sprawą cennych śladów przeszłości związanych z kulturą arabską, europejską i afrykańską.

Zanzibar to idealne miejsce, aby zarówno aktywnie spędzić urlop, jak i odpocząć na rajskich plażach, dlatego już dziś zapraszamy na wycieczkę do Zanzibar z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h