Salwador

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Salwador to kraj Ameryki Środkowej, położony pomiędzy Morzem Karaibskim, a Oceanem Spokojnym. Salwador przyciąga turystów egzotyczną naturą, rolniczymi dolinami oraz kolonialnymi zabytkami. Warto dodać, że Salwador był niegdyś zamieszkiwany przez cywilizację Majów, dlatego będąc tutaj warto zobaczyć ruiny ich miast w San Andrés, Quelepa, Tazumal czy też w Tehuacan.

W trakcie wyjazdu do Salwadoru warto odwiedzić San Salvador – stolicę kraju. Miasto to położone jest u stóp wulkanu o tej samej nazwie. Największymi atrakcjami stolicy są: kolonialna katedra, Pałac Narodowy, El Salwador del Mundo, czyli figura Chrystusa górująca nad miastem oraz punkt widokowy Puerta del Diablo. 

Salwador to również idealne miejsce dla wszystkich miłośników przyrody. Będąc na miejscu warto zobaczyć tamtejsze parki narodowe. Warto wybrać się na trekking w Parku Narodowym El Imposible, zobaczyć rzadkie gatunki roślin i zwierząt w parku Montecristo czy też odwiedzić aktywny wulkan w Parku Narodowym Cerro Verde

Jak widać, Salwador to kraj pełen wyjątkowych atrakcji, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Salwadoru z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h