Nepal

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Nepal to kraj w południowo-wschodniej Azji, który bez wątpienia wszystkim kojarzy się z Himalajami. Nepal i Himalaje są ze sobą ściśle powiązane, zarówno jeśli chodzi o krajobraz, jak i kulturę. Nepal to kraj, który ma do zaoferowania odwiedzającym ośnieżone szczyty ośmiotysięczników, buddyjskie klasztory oraz niesamowite krajobrazy z dolinami i jęzorami lodowcowymi w tle. Wyjazd do Nepalu wiąże się często z trekkingiem, do którego kraj ten ma idealne warunki w okolicy Mount Everestu, masywu Annapurny oraz Langtangu.

Miejscem, w którym zaczyna się większość podróży do Nepalu jest stolica kraju – Katmandu. Głównymi atrakcjami tego miasta są: buddyjska stupa Bodnath, plac Durbar, oraz świątynia Pasiupatinath.

Równie ciekawe jest miasto Lumbini, które jest jednym z czterech świętych miejsc buddyzmu, bo to właśnie w nim na świat przyszedł Budda. Zwiedzając Nepal nie sposób pominąć nizinnej części kraju – Teraj, która również skrywa wiele atrakcji.

Nepal to idealne miejsce dla wszystkich miłośników przyrody. Na miejscu warto odwiedzić Park Narodowy Sagarmatha oraz Park Narodowy Czitwan, w których żyją nosorożce, tygrysy bengalskie, lamparty, czy też niedźwiedzie himalajskie.

Nepal to fascynujący kraj pełen życzliwych i pomocnych mieszkańców, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Nepalu z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h