Botswana

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Botswana jest krajem leżącym w południowej Afryce, który ma wiele do zaoferowania wszystkim turystom. W trakcie podróży do Botswany warto zobaczyć kotlinę Kalahari, aby poznać jej niesamowitą, dziką naturę. Większość terytorium Botswany zajmuje sawanna, więc jest to idealny kraj do obserwowania słoni, antylop, czy też żyraf w ich naturalnym środowisku.

Gościnni mieszkańcy Botswany mieszkają przede wszystkim wzdłuż rzek. Nad największą z nich – Limpopo – położone jest miasto Gaborone, będące stolicą kraju. Będąc w Botswanie warto zobaczyć rzekę Okawango, która na terenie tego kraju kończy swój bieg i tworzy największą na świecie deltę śródlądową. Obecnie delta Okawango jest parkiem narodowym, w którym występuje wiele gatunków tropikalnych ptaków. W trakcie wycieczki do Botswany warto również odwiedzić park narodowy Chobe. Jest to najstarszy park narodowy tego kraju, w którym znajduje się największe skupisko dzikich zwierząt w Afryce.

Botswana to naprawdę piękny kraj, pełen intrygującej natury, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Botswany z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h