Filipiny

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Filipiny to kraj południowo-wschodniej Azji, składający się z ponad siedmiu tysięcy wysp otoczonych wodami Oceanu Spokojnego. Filipiny mają wszystkim turystom do zaoferowania  przepiękne rafy koralowe, tropikalne plaże i świetne warunki do uprawiania sportów wodnych.

Na miejscu warto odwiedzić Manilę, stolicę kraju, która znajduje się na największej wyspie Filipin. Będąc w stolicy warto zobaczyć: kościół San Agustin, kolonialny pałac prezydencki Malacanang, historyczną dzielnicę Intramuros, a także park Rizal. Zwiedzając Filipiny nie sposób pominąć miasta Cebu, w którym warto zobaczyć bazylikę del Santo Niño, taoistyczną świątynię oraz fort San Pedro.

Jednym z najcenniejszych zabytków całych Filipin są wpisane na listę UNESCO barokowe kościoły w Manili, Miagao, Paoay i Santa Maria. Kościoły te stanowią pozostałość po hiszpańskiej kolonizacji Filipin. W trakcie podróży na Filipiny warto również zajrzeć do parku narodowego Rzeki Podziemnej Puerto Princesa, który kilka lat temu został ogłoszony jednym z nowych siedmiu cudów natury. Na miejscu warto także zobaczyć jeszcze tarasy ryżowe w Banaue, a także niewielką wyspę Boracay, pełną rajskich plaż.

Filipiny to państwo pełne niesamowitych atrakcji, jeśli więc chcecie odwiedzić to niezwykłe miejsce, to już dziś zapraszamy na wyprawę na Filipiny z naszym biurem podróży!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h