Filipiny

Filipiny to kraj południowo-wschodniej Azji, składający się z ponad siedmiu tysięcy wysp otoczonych wodami Oceanu Spokojnego. Filipiny mają wszystkim turystom do zaoferowania  przepiękne rafy koralowe, tropikalne plaże i świetne warunki do uprawiania sportów wodnych.

Na miejscu warto odwiedzić Manilę, stolicę kraju, która znajduje się na największej wyspie Filipin. Będąc w stolicy warto zobaczyć: kościół San Agustin, kolonialny pałac prezydencki Malacanang, historyczną dzielnicę Intramuros, a także park Rizal. Zwiedzając Filipiny nie sposób pominąć miasta Cebu, w którym warto zobaczyć bazylikę del Santo Niño, taoistyczną świątynię oraz fort San Pedro.

Jednym z najcenniejszych zabytków całych Filipin są wpisane na listę UNESCO barokowe kościoły w Manili, Miagao, Paoay i Santa Maria. Kościoły te stanowią pozostałość po hiszpańskiej kolonizacji Filipin. W trakcie podróży na Filipiny warto również zajrzeć do parku narodowego Rzeki Podziemnej Puerto Princesa, który kilka lat temu został ogłoszony jednym z nowych siedmiu cudów natury. Na miejscu warto także zobaczyć jeszcze tarasy ryżowe w Banaue, a także niewielką wyspę Boracay, pełną rajskich plaż.

Filipiny to państwo pełne niesamowitych atrakcji, jeśli więc chcecie odwiedzić to niezwykłe miejsce, to już dziś zapraszamy na wyprawę na Filipiny z naszym biurem podróży!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h