Korea Południowa

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Korea Południowa jest krajem leżącym w Azji Wschodniej, na południu Półwyspu Koreańskiego. Otoczona jest przez Morze Japońskie i Morze Żółte z trzech stron, a na północy dzieli swoją granicę z Koreą Północną. Koreę Południową zamieszkuje około 50 milionów ludzi, z czego aż 10 milinów mieszka w stolicy kraju – Seulu.

Korea Południowa ma do zaoferowania turystom niezwykłą przyrodę, piaszczyste plaże, a także tętniące życiem dzielnice rozrywki w największych miastach. Jednak są również osoby, którym Korea kojarzy się z muzyką k-pop oraz kimchi – warzywami kiszonymi w specjalnej marynacie.

Będąc w Korei warto odwiedzić stolicę – Seul. Na miejscu trzeba zobaczyć niezwykłe świątynie buddyjskie, ogrody i pałace królewskie. Warto także odwiedzić inne większe miasta, wśród których można wymienić Pusan, Daejeon czy też Incheon.

Do miejsc często odwiedzanych przez turystów należy także wulkaniczna wyspa Czedżu, która została wpisana na listę UNESCO. Na wyspie znajduje się zespół ponad stu jaskiń. Innymi atrakcjami Korei są również: zespół pałacowy Ch’angdokkung, sanktuarium Chongmyo oraz forteca Hwasong. Będąc w Korei warto także zobaczyć cenne dzielnice zabytkowe w miejscowości Kjongdzu, w których znajdują się niezwykłe przykłady koreańskiej sztuki buddyjskiej.

Korea Południowa to miejsce pełne niesamowitych atrakcji, więc zapraszamy na wyjazd do Korei z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h