Malezja

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Malezja jest państwem w Azji Południowo-Wschodniej, leżącym na Półwyspie Malajskim i wyspie Borneo. Kraj ten jest rajem dla miłośników pięknych plaż, ciepłego morza i egzotycznej natury. Na miejscu warto na plażę Teluk Cempedak oraz te znajdujące się na wyspach Perhentian i Pangkor, ponieważ należą one do najpiękniejszych w całym kraju.

Wszystkim wielbicielom przyrody polecamy rezerwat przyrody Bukit Fraser oraz wpisany na listę UNESCO Park Narodowy Kinabalu, na terytorium którego leży najwyższy szczyt Malezji. W sąsiedztwie stolicy znajdują się Jaskinie Batu, które są ważnym ośrodkiem pielgrzymkowym dla lokalnych hinduistów. Innym ciekawym miejscem są malownicze plantacje herbaty porastające zbocza Gór Cameron.

Będąc w Malezji warto również odwiedzić Kuala Lumpur – stolicę kraju i ośrodek życia kulturalnego. Do największych atrakcji miasta należy nowoczesna architektura, jak na przykład  Petronas Towers, meczet Masjid Negara, ogromne ogrody Lake Gardens oraz pałac Istana Negara.

Malezja to wspaniałe miejsce pełne życzliwych mieszkańców, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś wybierzcie się z naszym biurem w fascynującą podróż do Malezji.

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h