Kostaryka

Kostaryka to niewielkie państwo leżące w Ameryce Środkowej. Kraj ten uchodzi za jeden z najpiękniejszych zakątków świata za sprawą niezwykłej dzikiej przyrody. Bez wątpienia jest to raj dla wszystkich miłośników natury. Jedną czwartą powierzchni Kostaryki stanowią parki narodowe i rezerwaty przyrody.

Będąc w Kostaryce warto odwiedzić Park Narodowy La Amistad, w którym pośród lasów tropikalnych mieszkają różne plemiona indiańskie. Warto także odwiedzić Park Narodowy na Wyspie Kokosowej, gdzie panują idealne warunki do nurkowania wśród rekinów i delfinów.

W trakcie podróży do Kostaryki warto zajrzeć do tętniącej życiem stolicy kraju – San Jose. Na miejscu warto zobaczyć kościół La Merced z okresu kolonialnego oraz budynek teatru narodowego.  Niedaleko stolicy znajduje się wulkan Irazú, do którego udają się liczne wycieczki. Warto także wspomnieć o wpisanych na listę UNESCO prekolumbijskich stanowiskach archeologicznych, leżących w delcie rzeki Diquis.

Kostaryka to kraj pełen wyjątkowych atrakcji, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Kostaryki z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
  Zobacz wpisy na naszym blogu:

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h