Kostaryka

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Kostaryka to niewielkie państwo leżące w Ameryce Środkowej. Kraj ten uchodzi za jeden z najpiękniejszych zakątków świata za sprawą niezwykłej dzikiej przyrody. Bez wątpienia jest to raj dla wszystkich miłośników natury. Jedną czwartą powierzchni Kostaryki stanowią parki narodowe i rezerwaty przyrody.

Będąc w Kostaryce warto odwiedzić Park Narodowy La Amistad, w którym pośród lasów tropikalnych mieszkają różne plemiona indiańskie. Warto także odwiedzić Park Narodowy na Wyspie Kokosowej, gdzie panują idealne warunki do nurkowania wśród rekinów i delfinów.

W trakcie podróży do Kostaryki warto zajrzeć do tętniącej życiem stolicy kraju – San Jose. Na miejscu warto zobaczyć kościół La Merced z okresu kolonialnego oraz budynek teatru narodowego.  Niedaleko stolicy znajduje się wulkan Irazú, do którego udają się liczne wycieczki. Warto także wspomnieć o wpisanych na listę UNESCO prekolumbijskich stanowiskach archeologicznych, leżących w delcie rzeki Diquis.

Kostaryka to kraj pełen wyjątkowych atrakcji, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Kostaryki z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
  Zobacz wpisy na naszym blogu:

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h