Macedonia Północna

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Macedonia Północna to niewielki kraj leżący w południowo-wschodniej Europie na Półwyspie Bałkańskim, który powstał po rozpadzie Jugosławii. Pełna nazwa tego państwa to Republika Macedonii Północnej (warto zaznaczyć, że nazwa Macedonia Północna obowiązuje od 2019 roku; wcześniej używaną nazwą była Macedonia). Krajami sąsiadującymi z Macedonią Północną są Albania, Bułgaria, Serbia i Grecja. Ten nie posiadający dostępu do morza kraj cechuje się wyżynno-górzystym krajobrazem, dlatego przyjazd tutaj będzie nie lada gratką dla każdego, kto uwielbia delektować się zapierającymi dech w piersiach krajobrazami.

Malownicze pejzaże Macedonii Północnej to jednak nie wszystko, gdyż kraj ten zachwyca też urokliwymi miastami pełnymi zabytków. Stolicą Macedonii Północnej jest miasto Skopje, które jest głównym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i naukowym całego kraju. Słynie ono z zabytkowego Akweduktu, licznych cerkwi czy łuku triumfalnego Porta Macedonia. Innym istotnym miastem na mapie kraju jest Ochryda – miasto przepięknie położone nad Jeziorem Ochrydzkim. Warto zwiedzić też miasto Bitola czy miasto Prilep.

Wyjedź z nami do Macedonii Północnej, a obiecujemy, że poznasz ten kraj od każdej możliwej strony: zachwycisz się krajobrazami, zwiedzisz miasta, spróbujesz lokalnych specjałów i podejrzysz codzienność mieszkańców. To właśnie jest prawdziwe podróżowanie!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h