Turcja

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Turcja to państwo położone częściowo w Azji oraz częściowo w Europie. Zachęca ono między innymi obfitością różnorodnych miejsc i zabytków, których jest tak wiele, że jedna wyprawa do Turcji nie wystarczy, by wszystkie je poznać. Mieszkają tam także przyjaźni i serdeczni mieszkańcy, którzy są niezwykle otwarci i pomocni (również dla przyjeżdżających).
W Ankarze (stolicy Turcji) zobaczyć można nie tylko nowoczesne wieżowce, ale i zabytki. Są nimi między innymi mauzoleum „Ojca Turków”- Mustafy Kemala Atatürka, mury obronne czy meczety. Kolejnym obowiązkowym punktem jest Stambuł, który od samego przyjazdu zachwyca wielością barw, kopuł i dźwięków. Myśląc „orient” powinniśmy mieć przed oczami właśnie to miasto w którym obowiązkowe jest nie tylko zwiedzenie takich miejsc jak Pałac Topkapi (była rezydencja sułtanów) czy Błękitny Meczet, ale i wypicie popularnej tureckiej herbaty- czaju:) Czy jej nazwa nie kojarzy Wam się nieco z nazwą naszego biura?
Turcja to też niesamowicie zachęcające zapachy i przyprawy. Zaspokojone zostaną tam kubki smakowe zarówno łakomczuchów uwielbiających słodkości, jak i smakoszy preferujących orientalne smaki.  Kadayif czy baklawa (desery) oraz icli kofte lub mani to tylko jedne z licznych potraw tureckiej kuchni, których trzeba koniecznie spróbować będąc w tej części świata.
Zachęcamy byś odwiedził ją z nami, ponieważ oferujemy Ci więcej niż inne biura podróży organizujące wyjazdy do Turcji według jednego, powtarzającego się schematu. U nich nie dowiesz się, że powodem rozwodu w tym kraju może być „niezapewnienie przez męża odpowiednich zapasów kawy” ;), a z nami przeżyjesz niesamowitą przygodę i będziesz chciał więcej… i więcej!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h