Turcja

Turcja to państwo położone częściowo w Azji oraz częściowo w Europie. Zachęca ono między innymi obfitością różnorodnych miejsc i zabytków, których jest tak wiele, że jedna wyprawa do Turcji nie wystarczy, by wszystkie je poznać. Mieszkają tam także przyjaźni i serdeczni mieszkańcy, którzy są niezwykle otwarci i pomocni (również dla przyjeżdżających).
W Ankarze (stolicy Turcji) zobaczyć można nie tylko nowoczesne wieżowce, ale i zabytki. Są nimi między innymi mauzoleum „Ojca Turków”- Mustafy Kemala Atatürka, mury obronne czy meczety. Kolejnym obowiązkowym punktem jest Stambuł, który od samego przyjazdu zachwyca wielością barw, kopuł i dźwięków. Myśląc „orient” powinniśmy mieć przed oczami właśnie to miasto w którym obowiązkowe jest nie tylko zwiedzenie takich miejsc jak Pałac Topkapi (była rezydencja sułtanów) czy Błękitny Meczet, ale i wypicie popularnej tureckiej herbaty- czaju:) Czy jej nazwa nie kojarzy Wam się nieco z nazwą naszego biura?
Turcja to też niesamowicie zachęcające zapachy i przyprawy. Zaspokojone zostaną tam kubki smakowe zarówno łakomczuchów uwielbiających słodkości, jak i smakoszy preferujących orientalne smaki.  Kadayif czy baklawa (desery) oraz icli kofte lub mani to tylko jedne z licznych potraw tureckiej kuchni, których trzeba koniecznie spróbować będąc w tej części świata.
Zachęcamy byś odwiedził ją z nami, ponieważ oferujemy Ci więcej niż inne biura podróży organizujące wyjazdy do Turcji według jednego, powtarzającego się schematu. U nich nie dowiesz się, że powodem rozwodu w tym kraju może być „niezapewnienie przez męża odpowiednich zapasów kawy” ;), a z nami przeżyjesz niesamowitą przygodę i będziesz chciał więcej… i więcej!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h