Birma

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Birma jestem miejscem jeszcze nieodkrytym przez turystów, w którym odwiedzający mają możliwość zobaczyć tropikalne krajobrazy i niesamowite zabytki. Jednym z najcenniejszych miejsc w Birmie jest starożytne miasto Pagan. W Pagan znajdują się buddyjskie pagody, świątynie i klasztory, z których najpiękniejsze to świątynia Ananda i Thatbyinnyu, czy też pagoda Shwezigon.

Podczas podróży do Birmy warto również odwiedzić miejscowość Myauk U z kompleksem pagód i świątyń. Równie ciekawe jest miasto Rangun, będące głównym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym w kraju. Wśród najważniejszych atrakcji tego miasta można wymienić pagodę Shwedagon, synagogę Musmeah Yeshuaoraz, świątynię Kheng Hock Keong oraz targ Bogyoke.

W trakcie wyjazdu do Birmy warto także odwiedzić wioskę Kyaikto i Jaskinie Pindaya, w których znajduje się buddyjski ośrodek pielgrzymkowy, a także zobaczyć jezioro Inle oraz miejscowość Taunggyi, zwłaszcza podczas Festiwalu Balonów.

Birma to fascynujący kraj pełen atrakcji i pogodnych mieszkańców, więc jeśli chcecie go zobaczyć, to zapraszamy na wyjazd do Birmy z naszym biurem!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h