Birma

Birma jestem miejscem jeszcze nieodkrytym przez turystów, w którym odwiedzający mają możliwość zobaczyć tropikalne krajobrazy i niesamowite zabytki. Jednym z najcenniejszych miejsc w Birmie jest starożytne miasto Pagan. W Pagan znajdują się buddyjskie pagody, świątynie i klasztory, z których najpiękniejsze to świątynia Ananda i Thatbyinnyu, czy też pagoda Shwezigon.

Podczas podróży do Birmy warto również odwiedzić miejscowość Myauk U z kompleksem pagód i świątyń. Równie ciekawe jest miasto Rangun, będące głównym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym w kraju. Wśród najważniejszych atrakcji tego miasta można wymienić pagodę Shwedagon, synagogę Musmeah Yeshuaoraz, świątynię Kheng Hock Keong oraz targ Bogyoke.

W trakcie wyjazdu do Birmy warto także odwiedzić wioskę Kyaikto i Jaskinie Pindaya, w których znajduje się buddyjski ośrodek pielgrzymkowy, a także zobaczyć jezioro Inle oraz miejscowość Taunggyi, zwłaszcza podczas Festiwalu Balonów.

Birma to fascynujący kraj pełen atrakcji i pogodnych mieszkańców, więc jeśli chcecie go zobaczyć, to zapraszamy na wyjazd do Birmy z naszym biurem!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h