Gwatemala

Gwatemala jest państwem w Ameryce Środkowej, które leży nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. To kraj zróżnicowany, w którym można zarówno zobaczyć wiele kolonialnych zabytków, zdobywać górskie szczyty, jak i odwiedzać tropikalną dżunglę i piękne piaszczyste plaże w Likin, San Jose, czy też Chulamar. Gwatemala kojarzy się również bananami, bawełną i kawą, których plantacje można spotkać w Caban, czy też Antigua.

Będąc w Gwatemali warto odwiedzić Tikal. Na miejscu można zobaczyć niezwykłe ruiny miasta Majów, którzy byli pierwszymi mieszkańcami tego kraju. W trakcie podróży do Gwatemal trzeba również odwiedzić jej stolicę, w której ciekawym zabytkiem są ruiny starożytnego miasta Majów – Kaminaljuyu.

Na miejscu warto także zobaczyć: pasmo górskie Sierra de las Minas, w którym znajdują się kopalnie jadeitów, wulkan Pacaya oraz Lanquin z 40 kilometrami jaskiń. Kolejnym ciekawym miejscem jest Antigua, uchodząca za najpiękniejsze miasto w całym kraju.

Jeśli więc chcecie poznać ten niewielki kraj Ameryki Środkowej, to zapraszamy na wyjątkową podróż do Gwatemali z naszym biurem

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h