Gwatemala

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Gwatemala jest państwem w Ameryce Środkowej, które leży nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. To kraj zróżnicowany, w którym można zarówno zobaczyć wiele kolonialnych zabytków, zdobywać górskie szczyty, jak i odwiedzać tropikalną dżunglę i piękne piaszczyste plaże w Likin, San Jose, czy też Chulamar. Gwatemala kojarzy się również bananami, bawełną i kawą, których plantacje można spotkać w Caban, czy też Antigua.

Będąc w Gwatemali warto odwiedzić Tikal. Na miejscu można zobaczyć niezwykłe ruiny miasta Majów, którzy byli pierwszymi mieszkańcami tego kraju. W trakcie podróży do Gwatemal trzeba również odwiedzić jej stolicę, w której ciekawym zabytkiem są ruiny starożytnego miasta Majów – Kaminaljuyu.

Na miejscu warto także zobaczyć: pasmo górskie Sierra de las Minas, w którym znajdują się kopalnie jadeitów, wulkan Pacaya oraz Lanquin z 40 kilometrami jaskiń. Kolejnym ciekawym miejscem jest Antigua, uchodząca za najpiękniejsze miasto w całym kraju.

Jeśli więc chcecie poznać ten niewielki kraj Ameryki Środkowej, to zapraszamy na wyjątkową podróż do Gwatemali z naszym biurem

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h