Australia

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Australia jest państwem leżącym na najmniejszym kontynencie na świecie. W jej graniach leżą również niewielkie wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym oraz znana wszystkim wyspa Tasmania. Australia ujmuje wszystkich niezwykłą roślinnością, unikatowymi zwierzętami, ale również wieloma piaszczystymi plażami oraz pięknymi lagunami. Część turystów może kojarzyć Australię z Górą Kościuszki, czyli jej najwyższym szczytem, któremu nazwę nadał jego odkrywca – Edmund Strzelecki.

W trakcie wyjazdu do Australii należy zobaczyć niezwykłą Wielką Rafę Koralową, będącą największą rafą na świecie. To w niej występuje największy na świecie zespół koralowców, liczący ponad 400 gatunków korali.

Największymi atrakcjami Canberry, stolicy Australii, są: Gmach Parlamentu oraz Muzeum Sztuk Pięknych. Stolica jest jednak przez turystów jest rzadko odwiedzana, ponieważ postrzegana jest jako najnudniejsze miasto Australii.

Będąc w Australii warto zobaczyć Sydney. Na miejscu warto odwiedzić najpiękniejszą plażę w mieście, czyli plażę Bondi, bądź też słynny gmach Opery. Warto również zobaczyć Melbourne, gdzie mieszczą się słynne Ogrody Carlton, które zostały wpisane na listę UNESCO. Australia to także państwo, które kojarzy się z Parkiem Narodowym Uluru, misiami koala, kangurami, a także Aborygenami – jej rdzennymi mieszkańcami.

Jak widać, Australia to kraj pełen wyjątkowych atrakcji, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Australii z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h