Oman

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Oman to państwo położone na Półwyspie Arabskim, nad Morzem Arabskim. Jest to kraj, który ma do zaoferowania turystom piaszczyste plaże, krystalicznie czyste wody, przepiękne rafy koralowe a do tego wspaniałe miasta, wysokie góry i magiczną pustynię.

Podróż do Omanu zazwyczaj rozpoczyna się od wizyty w Muskacie – stolicy kraju. W stolicy Krainy Kadzidła warto zobaczyć: Wielki Meczet Sułtana Kabusa ibn-Saida, Pałac Al Alam, barwny suk Matrah oraz wieżę widokową na jednym ze wzgórz nad Zatoką Omańską.

W Omanie na każdym kroku można spotkać nawiązania do kadzidłowców – największego bogactwa tego kraju. Są to niewielkie drzewa, z których pozyskuje się wonne substancje, których Omańczycy są wielkimi fanami – orientalnym kadzidłem chętnie okadzają swoje domy, ubrania, a nawet gości.

W czasie wyjazdu do Omanu warto również odwiedzić Salalah – nadmorski kurort, w którym znajduje się historyczny port Al Balid, Muzeum Kadzidła oraz imponujące ruiny Wielkiego Meczetu. Równie ciekawymi miejscami są: Fort Bahla oraz rezerwat Wadi Dawkah, w którym rosną kadzidłowce.

Oman to zagadkowy kraj, nad którym unosi się zmysłowa woń kadzidła, więc jeśli chcecie go poznać, to wybierzcie się z naszym biurem na wycieczkę do Omanu!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h