Paragwaj

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Paragwaj jest państwem położonym w Ameryce Południowej, które graniczy z Argentyną, Boliwią i Brazylią. Będąc w Paragwaju warto odwiedzić Asuncion – stolicę kraju. Miasto to jest ekonomicznym, kulturalnym i politycznym centrum całego Paragwaju. Na miejscu warto zobaczyć: Panteon Bohaterów, Muzeum Kolonializmu, ogrody botaniczne, a także Park Carlosa Antonio Lopeza, z którego można podziwiać przepiękną panoramę miasta.

Podczas podróży do Paragwaju warto także odwiedzić okolice miasta Villarrica, gdzie uprawiana jest winorośl. Paragwaj jest idealnym miejscem dla wszystkich miłośników natury. Niedaleko granicy argentyńsko-brazylijskiej mieści się miasto Ciudad del Este, które stało się punktem wypadowym do pobliskich Wodospadów Iguazu.

Paragwaj to z pewnością kraj pełen atrakcji i uśmiechniętych mieszkańców, więc jeśli chcecie go zobaczyć, to zapraszamy na wyprawę do Paragwaju z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h