Chiny

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

W trakcie podróży do Chin warto zajrzeć do stolicy kraju – Pekinu. Jest to miasto pełne kontrastów, w którym można spotkać zarówno nowoczesne wieżowce, jak i orientalne, zabytkowe budowle. Na miejscu warto zobaczyć Zakazane Miasto, Świątynię Nieba i dawny Pałac Cesarski. Warto wspomnieć, że w Pekinie znajduje się największą sieć metra na świecie. Niedaleko stolicy mieszczą się Groty Yungang, będące kompleksem skalnych świątyń buddyjskich wpisanych na listę UNESCO.

Będąc w Chinach warto również zobaczyć Wąwóz Skaczącego Tygrysa, który jest jednym z największych wąwozów na świecie. Miłośnikom natury z pewnością do gustu przypadnie prowincja Chengdu, w której można spotkać pandy, będące symbolem tego kraju. Natomiast zwiedzając prowincję Henan, warto zobaczyć Klasztor Shaolin, który uchodzi za kolebkę sztuk walki. Kolejnym ciekawym miastem jest Szanghaj, w którym warto zobaczyć: Świątynię Nefrytowego Buddy, Świątynię Longhua oraz Ogród Yuyuan.

Jak widać, Chiny to miejsce pełne niesamowitych atrakcji, więc już dziś zapraszamy na wyprawę do Chin z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h