Bhutan

Bhutan to małe państwo położone we wschodnich Himalajach. Z powodu swojego położenia wysoko w górach, Bhutan jest miejscem jeszcze niezbadanym przez turystów. Jednak na wszystkich śmiałków czekają niesamowite krajobrazy oraz niezwykłe zabytki.

Będąc w Bhutanie warto odwiedzić stolicę – Thimphu. Jest to trzecia najwyżej położona stolica na świecie, w której warto zobaczyć: wieżę radiową, klasztor Changgangha, a także majestatyczny dzong Tashichho.

Bhutan to również idealne miejsce na trekking. W tym celu warto odwiedzić park narodowy Dżigme Dordżi, w którym znajdują się gorące źródła, tygrysy bengalskie, czy też niedźwiedzie himalajskie. Zwiedzając Bhutan warto zobaczyć Rinpung Dzong, który jest buddyjskim klasztorem zbudowanym w celu obrony najbliższych okolic przed najeźdźcami z Tybetu, a także Taktsang, czyli malowniczo położonego klasztoru na wysokości 3180 m.n.p.m.

Bhutan to wspaniałe miejsce pełne życzliwych mieszkańców, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Bhutanu z naszym biurem podróży!

Warto wiedzieć

DOKUMENTY WJAZDOWE/WIZY

Obywatele RP wjeżdżają do Bhutanu na podstawie ważnego paszportu oraz wizy. Nasze biuro oczywiście pomoże z wszelkimi formalnościami wizowymi. 

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Globzon Travel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 6762565270, e-mail: biuro@globzon.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h