Bhutan

Szukasz najbardziej aktualnej oferty wycieczek?

Odwiedź stronę naszej drugiej marki GLOBZON TRAVEL.
Znajdziesz tam też aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

Zobacz, co przygotowaliśmy na Globzon Travel

Bhutan to małe państwo położone we wschodnich Himalajach. Z powodu swojego położenia wysoko w górach, Bhutan jest miejscem jeszcze niezbadanym przez turystów. Jednak na wszystkich śmiałków czekają niesamowite krajobrazy oraz niezwykłe zabytki.

Będąc w Bhutanie warto odwiedzić stolicę – Thimphu. Jest to trzecia najwyżej położona stolica na świecie, w której warto zobaczyć: wieżę radiową, klasztor Changgangha, a także majestatyczny dzong Tashichho.

Bhutan to również idealne miejsce na trekking. W tym celu warto odwiedzić park narodowy Dżigme Dordżi, w którym znajdują się gorące źródła, tygrysy bengalskie, czy też niedźwiedzie himalajskie. Zwiedzając Bhutan warto zobaczyć Rinpung Dzong, który jest buddyjskim klasztorem zbudowanym w celu obrony najbliższych okolic przed najeźdźcami z Tybetu, a także Taktsang, czyli malowniczo położonego klasztoru na wysokości 3180 m.n.p.m.

Bhutan to wspaniałe miejsce pełne życzliwych mieszkańców, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Bhutanu z naszym biurem podróży!

Warto wiedzieć

DOKUMENTY WJAZDOWE/WIZY

Obywatele RP wjeżdżają do Bhutanu na podstawie ważnego paszportu oraz wizy. Nasze biuro oczywiście pomoże z wszelkimi formalnościami wizowymi. 

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h