Madagaskar

Madagaskar jest państwem wyspiarskim, które położone jest na Oceanie Indyjskim. Madagaskar leży na czwartej co do wielkości wyspie świata, a największej w Afryce. Kraj ten przyciąga odwiedzających niezwykłą przyrodą, bogactwem malowniczych lagun i piaszczystych plaż położonych nad kanałem Mozambickim.

Stolica Madagaskaru mieści się w Antananarywie, która skrótowo nazywana jest Tana. Największymi atrakcjami stolicy są: Świątynia Ambohipotsy, Pałac Królowej oraz Park Ambohijatovo.

Odwiedzając Madagaskar nie można pominąć rezerwatu przyrody Tsingy de Bemaraha, który został wpisany na listę UNESCO. W rezerwacie można zobaczyć niezwykły krajobraz krasowy, a także wiele gatunków ptaków. Madagaskar to także kraj kojarzący się ze wzgórzem królewskim Ambohimanga, w którego skład wchodzi królewskie miasto oraz nekropolia.

Na Madagaskarze warto również zobaczyć lemury oraz lasy deszczowe w Atsinanana, będące świetnym miejscem na trekking w towarzystwie dzikich zwierząt i bujnej roślinności. Na wyspie warto także odwiedzić Park Narodowy Isalo, którego kaniony tworzą krajobraz, wyglądający jak scenografia westernu.

Jak widać, Madagaskar to wyspa pełna niesamowitych atrakcji, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd na Madagaskar z naszym biurem podróży!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej przez Administratora.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celach marketingu bezpośredniego usług oferowanych przez Administratora.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest MARCIN KAWA ENIL z siedzibą w Krakowie przy al. Powstania Warszawskiego 15, 31-539 Kraków, której został nadany numer identyfikacji podatkowej 7952294099, e-mail: biuro@vanellus.travel.pl Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być cofnięta w każdym czasie. W tym celu należy skontaktować się z Administratorem. Więcej informacji o sposobie przetwarzania danych i ochronie danych osobowych znajduje się w zakładce Ochrona danych osobowych.

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

  Zobacz wycieczki do tego kraju

  Szukasz potwierdzonego wyjazdu?

  Odwiedź stronę naszej drugiej marki - GLOBZON TRAVEL.
  Znajdziesz tam aktualną listę potwierdzonych wycieczek, które organizujemy.

  Zobacz potwierdzone wycieczki
  ×
  Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h