Rodzaj wycieczki:

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/users/czajka/public_html/new.czajka.travel.pl/wp-content/themes/czajka_travel/header-wyniki-rodzaj-wycieczki.php on line 204


Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/users/czajka/public_html/new.czajka.travel.pl/wp-content/themes/czajka_travel/archive-rodzaje-wycieczek.php on line 134
Rodzaj wycieczki:

Wyprawy, dzięki którym nie tylko przemierzysz znane i nieznane szlaki, ale poznasz mieszkańców, ich mentalność, zasmakujesz w lokalnej kuchni. Nudzi nas siedzenie w miejscu, więc pokażemy Ci tak dużo jak się da, ale w zrównoważony sposób. Chcemy delektować się z Tobą każdym krajem, a nie tylko zaliczać atrakcje.

Rodzaj wycieczki:

Pokażemy Ci miejsca/kraje przez pryzmat kuchni. Będziesz smakować, delektować się, degustować, a do tego może nawet gotować lokalne potrawy.

Rodzaj wycieczki:

Kto by nie chciał przywieźć z wakacji wspaniałych zdjęć? A co jeśli powiemy Ci, że z nami to możliwe. Podczas naszych fotowypraw zapewniamy profesjonalne wsparcie lokalnych fotografów – bo to oni wiedzą najlepiej gdzie złapać świetne kadry i jak rozmawiać z miejscowymi.

Rodzaj wycieczki:

Tu Panom dziękujemy. Zapraszamy natomiast wszystkie fajne kobietki, które w babskim gronie chcą zwiedzać świat. Będzie dużo zwiedzania, będzie relaks, będą pogaduchy, będą tańce, będzie kuchnia. Słowem – będzie wszystko przy czym my kobiety czujemy się dobrze!

Rodzaj wycieczki:

Nie, nie zamierzamy bawić się w swatki 😉 Wiemy natomiast jak zorganizować fajny wyjazd. Gwarantujemy pokoje 1-osobowe, niesamowite miejsca, mnóstwo aktywności, a do tego fajne towarzystwo.

 

Rodzaj wycieczki:

Lubisz sporo zwiedzać a do tego jesteś osobą aktywną, lubisz chodzić po górach, jazdę konną itp.? Jesteś zatem we właściwym miejscu!

 

Rodzaj wycieczki:

Atrakcyjna cena za to, że zgłosisz się do nas na długo przed planowanym wyjazdem. Szczegóły dot. promocji znajdziesz w opisach wycieczek.

Rodzaj wycieczki:

Spiesz się, gdyż miejsca szybko się kończą!

Rodzaj wycieczki:

Podczas wyjazdu będzie z Tobą polski pilot/tour leader.

Rodzaj wycieczki:

Podczas wyjazdu gwarantujemy opiekę lokalnego przewodnika/pilota w języku angielskim. Na zamówienie możliwe też inne języki. Te wyjazdy zwykle są tańsze i są świetną opcją dla osób, które nie potrzebują obsługi w języku polskim.

Pracujemy nad tym, już niebawem znajdziesz tu wycieczki, które Cię interesują
×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h